Saridon Saridon 20 Tabletten

SARIDON®, tabletten

Artikelnummer: 8713091022272 Categorie: Merk:

3,69

6 op voorraad

Beschrijving

SARIDON®, tabletten


Geneesmiddel RVG 03780 UAD


Claims

Saridon behoort tot de groep van pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen.


Waarvoor wordt dit middel gebruikt:

Saridon wordt gebruikt bij hoofdpijn en ook bij zenuwpijn, menstruatiepijn,

spierpijn, kiespijn, spit, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na

vaccinatie.


Niet gebruiken bij

– bij overgevoeligheid voor één van de bestanddelen of voor andere stoffen die behoren tot de zogenoemde ‘pyrazolinon-groep’ zoals o.a. fenylbutazon en dipyron

– bij afwijkingen in het bloedbeeld


Samenstelling

Werkzame stoffen: paracetamol 250 mg, propyfenazon 150 mg en coffeïne 50 mg

Hulpstoffen: cellulose, hydroxypropylmethylcellulose,

MELKeiwitten, zetmeel, talk, magnesiumstearaat en

colloïdaal silicium oxide


Dosering

Volwassenen 1 – 2 tabletten per keer. Maximaal 6 tabletten per 24 uur. Tussen twee

innamen dient ten minste 4 uur te liggen.

Saridon is niet geschikt voor gebruik door kinderen


Aanwijzing voor het gebruik

De tabletten met een ruime hoeveelheid water doorslikken of de tabletten in deze

vloeistof uiteen laten vallen, goed roeren en dan opdrinken.


Gebruik pijnstillers zoals Saridon niet langer dan 14 dagen achtereen zonder een arts te raadplegen


Lees voor gebruik de bijsluiter.


Let op de maximale dagdosering


:

Bayer B.V., 

Energieweg 1, 

3641 RT Mijdrecht

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Saridon Saridon 20 Tabletten” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.