Leidapharm Paracetamol 120mg 10 Zetpillen

Leidapharm Paracetamol 120 mg zetpillen

Artikelnummer: 8712755009482 Categorie: Merk:

2,29

1 op voorraad

Beschrijving

Leidapharm Paracetamol 120 mg zetpillen


Geneesmiddel  RVG 21911=57797 AV

 

Claims 

Leidapharm Paracetamol zetpillen behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en

koortsverlagende geneesmiddelen.


Waarvoor wordt dit middel gebruikt 

Paracetamol is een geneesmiddel bestemd voor patiënten met:


• hoofdpijn

• koorts en pijn bij griep en verkoudheid

• koorts en pijn na vaccinatie

• kiespijn

• zenuwpijn

• spit

• spierpijn

• menstruatiepijn.

 

Samenstelling

Werkzame stoffen:  Iedere zetpil bevat 120 mg paracetamol.

Hulpstoffen:  colloïdaal siliciumdioxide en vast vet.


Dosering

Kinderen van 3-12 maanden (5,5-10 kg): één zetpil van 120 mg 2-3 maal per dag.

Kinderen van 1-2 jaar (10-12,5 kg): één zetpil van 240 mg 2-3 maal per dag.

Kinderen van 2-4 jaar (12,5-17 kg): één zetpil van 240 mg 3 maal per dag.

Kinderen van 4-6 jaar (17-22 kg): één zetpil van 240 mg 4 maal per dag.

Kinderen van 6 tot 9 jaar: één zetpil van 500 mg 2-3 maal per dag.

Kinderen van 9 tot 12 jaar: één zetpil van 500 mg 3 maal per dag.

Kinderen van 12 tot 15 jaar: één zetpil van 1000 mg 2-3 maal per dag.

Volwassenen: één zetpil van 500 of van 1000 mg tot maximaal 4000 mg per dag.

• Tussen twee innamen dient minstens 6 uur te liggen.

• Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.

• De aangegeven dosering niet overschrijden.

• Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden

volgens aangegeven doseringsschema.

• Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger, of als er zich

andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden

geraadpleegd.

• Bij kinderen tot 4 jaar wordt toediening gedurende meer dan 2 dagen ontraden.

De effectieve dagelijkse dosis mag niet hoger zijn dan 60 mg/kg/dag (tot 2 g/dag) in de volgende

situaties:

• volwassenen die minder dan 50 kg wegen

• milde tot matige leverinsufficiëntie, Syndroom van Gilbert (familiaire niet-hemolytische geelzucht)

• uitdroging

• chronische ondervoeding

Volg deze instructies op tenzij uw arts u een ander advies heeft gegeven.

De zetpillen zijn niet geschikt voor situaties waarbij snelle pijnstilling en koortsverlaging gewenst is.

 

Wijze van gebruik 

De zetpillen glijden makkelijker naar binnen als ze voor het inbrengen eerst even in water gedompeld

worden


Lees voor gebruik de bijsluiter.


Let op de maximale dagdosering 


Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering


Verantwoordelijk voor het in de handel brengen 

Leidapharm B.V.

Archimedesweg 2

2333 CN Leiden


 


 

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Leidapharm Paracetamol 120mg 10 Zetpillen” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.